Konutkent Halı Yıkama Tavsiye

Konutkent Halı Yıkama Tavsiye
Firmamız Ankara’da Konutkent halı yıkama tavsiyesi arayan herkese halı, kilim, paspas yıkama hizmeti vermektedir.
Konutkent halı yıkama tavsiyesi merak eden herkesin, ilk aklına gelen halı yıkama firmasıyız. Memnun müşterilerimiz bizim her zaman en önemli referansımız olmuştur. İçtenlikle ve samimiyetle verdiğimiz hizmet ile ailenizden biri gibiyiz. Bu da bizi onurlandırıyor.
Halı Yıkama İşi Hassas Bir İştir
Lütfen, işin uzmanı olmayan, merdiven altı işletmelerde halı yıkama işlemi yaptırmayınız. Halılarınız gün boyu en çok temasta bulunduğunuz, eşyalardandır. Bebekler ve küçük çocuklar bütün oyun saatlerini ve emekleme çabalarını halı üzerinde gerçekleştirirler. Hal böyle olunca, halı temizliğinin ekstra bir hijyen kaygısı ile yapılması gerekir. Bu yüzden seçeceğiniz firmaların yıkama tesisleri, hijyenik olmalıdır.
Evde Halı Yıkama İşlemleri
Evde halı yıkamak, hem zor hem de maliyetli bir iştir. Kocaman ıslak halıları sağa sola çekmek, ev hanımlarını oldukça zorlar. Ayrıca herkesin halı yıkayacak büyüklükte bir yeri yoktur. Üstelik halı yıkarken, asla su tasarrufu yapamazsınız. Elde yıkama yaparken, fark etmeden çok fazla su harcanır. Kurutma işlemleri de, asma şeklinde olacağı için, uygun bir yer bulmak zordur. Tüm bunlara değer mi? Bunun için, Konutkent halı yıkama tavsiyesiyle, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Size Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz?
Yıkama işlemleri için bize telefon iletişim numaralarımızdan ulaştığınızda, en müsait aracımızı size yönlendirir ve halılarınızı teslim alırız. Hız bizim için çok önemlidir, sizi mağdur etmemek adına teslimat ve ürün alım planlarımız titizlikle ayarlanır. Size gelen ekip halılarınızı isimli bir şekilde alır ve tesisimize getirir. Burada önce ürünlerdeki büyük lekeler ve kirlilik durumu kontrol edilir. Yırtık veya herhangi bir deforme varsa size teyit için sorulur. Kaba kiri alınan halılar, son teknoloji makinelerde yıkanır ve yine aynı şekilde makinelerle kurutma işlemi yapılır. Tesiste yapılan kurutma sonucunda halılarınızsa asla bir nem ve rutubet oluşmaz.
En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabileceğiniz firmamızla telefonla iletişime geçebilirsiniz. Konutkent halı yıkama tavsiyesi arayan herkesin tek adresi olacağız.
 
Konutkent Halı Yıkama Facebook SayfasıKonutkent Halı Yıkama Twitter SayfasıKonutkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK