Halı Yıkama Konutkent

Konutkent Halı Yıkama
Bölge halkı başta olmak üzere çevre halkına da en güvenilir hizmetleri sunan Konutkent halı yıkama firmamız için müşteri memnuniyeti çok daha önemli olmaktadır.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Güvenin çok önemli olduğu günümüzde kaliteden ve güvenden taviz vermeden Konutkent halı yıkama firmamız en doğru şekilde hizmetlerini en kısa süre içinde vermektedir. Genel olarak halılar evlerde gün boyu pek çok kez üzerinde dolaşılan ve çevrede bulunan tüm kirleri üzerinde toplayan eşyaların başında gelmektedir. Her evin vazgeçilmez eşyası olan halıların temizliği için kesinlikle yılda en az iki defa yıkanması gerekir.
Gün boyu üzerinde çok dolaşılan halılar zaman içinde kirlenir ve çevrede oluşan tüm tozları yüzeylerinde biriktirir. Bu tozların hav diplerine inmesi durumunda bakterilerin oluşumu kaçınılmaz olur. Bakterilerin yok edilmesi için mutlaka halıların tertemiz bir şekilde yıkanması gerekir. Bu neden ile kesinlikle uzman ve güvenilir kişilerden yardım alınması gerekir. Halı yıkama işlemleri için her zaman kalitenin ve güvenin tek adresi olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmek ve halıların yıkanması için randevu almalısınız.
Güvenilir Halı Yıkama İşlemleri
Konutkent halı yıkama firması olarak uzun yıllar sektörde hizmet veren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her zaman yenilikçi fikirleri ile lider konumda yer almaktadır. Her zaman yıkama hizmetlerinde tek adres olan firmamızda halı yıkama işlemleri işinin ehli profesyonel ekibimiz tarafından itina ile verilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri adından söz ettiren firmamız halı yıkama işlemlerinde kesinlikle yüksek kalitede malzemeler kullanarak son derece güvenli şekilde işlemleri uygulamaktadır.
Kaliteli Halı Yıkama Aşamaları
Yüksek kalitede yıkama hizmetleri için Konutkent halı yıkama firmamız en doğru seçim olacaktır. Firmamızda halı yıkama aşamaları sırasıyla ve en doğru teknikler ile özenle yapılmaktadır.
  1. Halılar ilk olarak toz alma odalarında özelliklerine göre ayrılır ve toz alma odalarında halı içinde yer alan tozlar yüksek vakumlu makineler ile çekilir.
  2. Su dolu havuz içinde beklemeye alınan halıların üzerinde bulunan leke ve kirlerin daha kolay çıkması için yumuşaması sağlanmaktadır.
  3. Havuzdan alınan halılar yıkama odalarına alınarak en yüksek kalitede olan anti bakteriyel deterjanlar ve en son sistem teknolojik makineler ile el değmeden yıkanmaktadır. Böylece halılarınız en kısa süre içinde en doğru yöntemler ile ter temiz olacak şekilde yıkanmaktadır.
  4. Durulama işlemi sırasında halılar bol sularla durulanır ve deterjan kalıntılarının kalma gibi durumları ortadan kalkmaktadır.
  5. Durulama aşaması bittikten sonra halıların son kontrolleri yapılır. Bu sayede leke kalmış ise tekrar yıkama işlemi yapılmaktadır.
  6. Konutkent halı yıkama hizmetleri ile firmamız her zaman sektöründe bulunan firmalar arasında öncü olmaktadır. Kurutma işlemleri için özel güneş görmeyen alanlara alınan halılar tek tek kurutulmaktadır. Böylece halılar güneş ışınlarına maruz kalarak renklerinde solma gibi sorunlar yaşamaz.
  7. Halıların tam olarak yıkama işlemlerinin bitmesi ile halılar profesyonel ekibimiz tarafından parfümlenir ve özenle paketlenir. Ter temiz olan halılarınız hiç zaman kaybetmeden gününden önce size teslim edilmektedir.
Uygun Halı Yıkama Fiyatları
7 gün 24 saat boyunca ulaşmanızın mümkün olduğu firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız. Güvenin çok önemli olduğu firmamız Konutkent halı yıkama fiyatları her cebe uyması için son derece uygun olmaktadır. Fiyatlar her yerde olduğu gibi firmamızda da halıların türlerine, büyüklük ölçülerine ve özelliklerine göre değişmektedir.
Konutkent Halı Yıkama Facebook SayfasıKonutkent Halı Yıkama Twitter SayfasıKonutkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK